Stafi Akademik

Prof.as.dr. MIRELA CINI (CV)

E-mail : mirelacini@yahoo.com

 

 

 

Prof.as.dr. AIDA GABETA  (CV)

E-mail : Aidagabeta72@gmail.com

 

 

 

Prof.as.dr. ANILA MANÇKA  (CV)

E-mail : arapi_anila@yahoo.com

 

 

 

Prof.as.dr. LEDINA ALOLLI (CV)

E-mail : ledinaalolli@gmail.com

 

 

 

Prof.as.dr. MAMICA NENE  (CV)

E-mail : mamicanene@yahoo.com

 

 

 

Prof.as.dr. STELA ZOTO (CV)

E-mail : stelaret@yahoo.com

 

 

 

Prof.as.dr. ALKETA PASHOLLI (CV)

E-mail : ketipasho@yahoo.com

 

 

 

Prof.as.dr. ELENI VANGJELI  (CV)

E-mail : elenivangjeli@yahoo.com

 

 

 

Prof.as.dr. ESMERALDA SHKIRA  (CV)

E-mail : shkiraesmeralda@yahoo.com

 

 

 

Prof.as.dr. FREDERIK ÇUÇLLARI  (CV)

E-mail : fcucllari@gmail.com

 

 

 

Prof.as.dr. MAJLINDA BELLO (CV)

E-mail : majlinda_bello@yahoo.com

 

 

 

Prof.as.dr. SONELA STILLO (CV)

E-mail : sonelastillo@yahoo.com

 

 

 

Prof.as.dr. SUELA GËRDHE (CV)

E-mail : sgerdhe@yahoo.com

 

 

 

Prof.as.dr. ORIOLA THEODHORI (CV)

E-mail : theodhorioriola@yahoo.com

 

 

 

Doc.dr. MARINELA TENEQEXHI (CV)

E-mail : marinelapt@yahoo.com

 

 

 

Dr. Kostandin NASTO

E-mail : kostandinnasto@yahoo.com

 

 

 

Dr. ELDA DOLLIJA (CV)

E-mail : eldacollaku@yahoo.it

 

 

 

Dr. EVA DHIMITRI (CV)

E-mail : evadhimitri@yahoo.co.uk

 

 

 

Dr. GENCI GJANÇI (CV)

E-mail : ggjanci@gmail.com

 

 

 

Dr. KLAUDETA MEROLLARI (CV)

E-mail : klaudetamerollari2010@hotmail.com

 

 

 

Dr. KLAUDIA LIPI  (CV)

E-mail : klaudialipi@yahoo.com

 

 

 

Dr. Sorina Koti (CV)

E-mail : sorinakoti@gmail.com

 

 

 

Msc. Gentisa Furxhi (CV)

E-mail : gfurxhi@gmail.com

 

 

 

Msc. Marsida Harremi (CV)

E-mail : mharremi@yahoo.com

 

 

 

Msc. Aida Mosko (CV)

E-mail : aida.mosko@yahoo.com

 

 

 

Msc. Denada Olli (CV)

E-mail : ollidenada@gmail.com

 

 

 

Msc. Emil Frasheri (CV)

E-mail : efrasheri6@hotmail.co.uk

 

 

 

Msc. Gerda Kreshova (CV)

E-mail : gfundo2004@yahoo.com

 

 

 

Msc. Jorida Agolli (CV)

E-mail : agollijorida@gmail.com

 

 

 

Msc. Junada Sulillari (CV)

E-mail : junasulillari@gmail.com

 

 

 

Msc. Landi Gushi (CV)

E-mail : lgushi@yahoo.com

 

 

 

Msc. Marenglena Hoxhaj (CV)

E-mail : maringlenahoxhaj@yahoo.com

 

 

 

MSc. Erjon Nexhipi

E-mail : erjonalb@yahoo.co.uk

 
 
 

Harta e Vendodhjes

Kontakt

Rektori
Prof. dr.  Ali Jashari

Tel. : +355 822 42230
         +355 822 42580

e-mail:  ajashari@unkorce.edu.al
            alijashari@yahoo.com
            rektorati@yahoo.com

Sekretarja e Rektorit
Megi Pashko

Tel. : +355 822 42230
e-mail: megipashko@yahoo.com
        rektorati@yahoo.com

Zv. Rektore për mësimin
Prof. as. dr.  Majlinda Bello

Tel. : +355 822 42580
e-mail: mbello@unkorce.edu.al
            rektorati@yahoo.com

Zv. Rektore për shkencën dhe projektet
Dr. Erinda Papa

Tel: +355 822 42580
e-mail: erindapapa@yahoo.com

Administrator i Universitetit

Msc. Enslemvera Zake (Furxhi)
Tel: +355 822 43609
e-mail: eni_furxhi@yahoo.com

Te gjitha kontaktet